آموزش اصول و تکنیک های کاربردی تربیت فرزند

پیش از تولد تا نوجوانی

دوره های جامع

دوره هـای جـامع فـرزند فردا، آموزش های بلند مدتی هستندکه تمامی مطالب مورد نیاز در هر عنوان به صورت دسته بندی شده و قابل مراجعه مستمر در آن ها آموزش داده شده اند.
این دوره ها شامل صفر تا صد اصول و تکنیک های فرزندپروری در قالب ” تربیت کوانتومی ” و همچنین آموزش های اختصاصی “تولد تا دو سالگی” و همچنین “تربیت جنسی کودک و نوجوان” می باشند.

کارگاه ها

کارگاه ها ، آموزش های کوتاه مدتی هستند که به طور تخصصی بر روی مسایل کودکان و نوجوانان متمرکز شده اند. در کارگاه ها مشکلاتی از قبیل ” پرخاشگری کودکان” ” ترس کودک” ” دروغگویی کودک” ریشه یابی و برای حل آنها راهکارهای عملی ارایه می شود.  در کارگاه ” تفسیر نقاشی کودک” هم شیوه های صحیح شناخت کودک از طریق نقاشی را می آموزید.  
همچنین دو کارگاه ” مربی کودک خود باشید” و ” کودک را مربی خودش کنیم ” شامل تکنیک های کاربردی آموزش مهارت های زندگی و بهبود رابطه والدین و فرزندان هستند.

وبینارها و سمینارها

وبینارها و سمینارهای مجموعه فرزند فردا، با کیفیت استاندارد ضبط شده و به صورت دسته بندی شده در اختیار خانواده های محترم قرار داده شده اند. هر کدام از این محصولات حاوی نکات و تکنیک های کلیدی در زمینه ” پاسخ به سوالات جنسی کودکان ” پرورش کودک موفق ” و نکته های فرزندپروری در دنیای امروز می باشند.

دوره های صوتی

دوره های صوتی فرزند فردا ، درس گفتارهایی هستند که در قالب پادکست ، نکات کلیدی حل ” مشکلات یادگیری در کودکان” و “تقویت هوش ”  آنها را سامل می شوند. 

دلیل بازپرداخت