دوره‌ها

 • 1 درس

  پرخاشگری کودکان- دلایل و راهکارها

  پرخاشگری کودکان از جمله رفتارهایی است که اغلب والدین از آن شکایت دارند. با کمی توجه می توان متوجه این مساله شد که بروز رفتارهای آزار دهنده کودکان حاوی یک پیام است.
 • 1 درس

  ترس کودک – راه های پیشگیری و درمان

  ترس از جمله مشکلات فراگیر کودکان است که اغلب والدین به شکل های مختلف درگیر آن هستند. اگر والدین بدانند در چه زمان هایی ترس فرزندشان طبیعی و چه زمانی به واسطه عوامل بیرونی و اکتسابی است، با اقدامات زود هنگام می توانند این مساله را قبل از تبدیل شدنش به ترس های شدید و اختلال، حل کنند.
 • 2 درس‌ها

  تفسیر نقاشی کودک – نقشه خوان گنج کودک خود باشید

  در این کارگاه شما علاوه بر شناخت مفاهیم نقاشی کودک ، چندین نکته مهم در خصوص فرزند پروری ، شناخت روند رشد مغز کودک ، نحوه تعامل با کودک و آموزش مراقبت جنسی از طریق هنر به کودک را نیز می آموزید. مطالبی که در زیر این عنوان،  در کارگاه های مشابه هرگز آموزش داده نمی شود. نکته مهم... برای تفسیر نقاشی کودک، حتما توجه داشته باشید که نقاشی یکی از فعالیت های کاملا شخصی کودک می باشد. و فقط در صورتیکه در شرایط خاص و به دفعات به یک شکل کشیده شده باشد، دارای مفاهیمی است که در این کارگاه گفته شده و اطلاعات داده شده، صرفا جهت آگاهی والدین به منظور برقراری ارتباط موثر با فرزندشان و پیشگیری از بروز مشکلات جدی ، در صورت دیدن نشانه ها است و هر گونه تفسیر و تشخیصی ، فقط توسط روانشناس و مشاور کودک دارای اعتبار می باشد. در غیر اینصورت، فقط یک تخلیه ی احساسی و بروز هیجانات لحظه ای کودک و یا تکلیفی که بزرگسالان به او محول کرده اند می باشد.
 • 2 درس‌ها

  دروغگویی کودک

  دروغگویی کودک چگونه شکل می گیرد و راه های صحیح مواجهه با آن کدام است؟ دروغگویی کودک از جمله مواردی است که بسیاری از والدین…
 • 1 درس

  کودک را مربی خودش کنیم-مهارت آموزی به کودکان در ۱۵ گام

  رفتارهای نا مناسب کودکان، به والدین این آگاهی را می دهد که آنها نیاز به آموختن مهارت هایی دارند. ما در این کارگاه ابتدا با ۱۵ گام مهارت آموزی به کودکان آشنا می شویم و سپس به صورت عملی با تمرین نقش آفرینی ROLL PLAY پنج مشکل اساسی که اغلب کودکان با آن مواجه هستند را با شیوه ی مهارت آموزی به کودکان بررسی می کنیم تا بتوانیم مهارت هایی که کودکانمان برایحل مشکلاتشان نیاز دارند را کشف کنیم .
 • 2 درس‌ها

  مربی کودک خود باشید

  شما چه بخواهید چه نخواهید،  اولین و تاثیر گذار ترین مربی کودکتان هستید. پس بیایید با افزایش علم فرزندپروی، بهترین مربی برای فرزندتان باشید.
 • 1 درس

  مشکلات یادگیری کودکان

  مشکلات یادگیری کودکان،از جمله مشکلات پردازشی در حوزه مغز و اعصاب هستند. این مشکلات، می‌توانند در مهارت های یادگیری فرد مانند خواندن، نوشتن و ریاضیات…

دلیل بازپرداخت