دوره‌ها

 • 1 درس

  سئوالات جنسی کودکان – وبینار هیس نگوییم!

  اگر می دانستیم بسیاری از فریادهای نا شنیده ی دختران که در زیر پوست شهرها مخفی شده ­اند. بعضاً حاصل فریادهای شنیده نشده­ ی پسرانی است که مانند یک بمب اتم در قلب شهرها جای گرفته­ اند. و با هر بار انفجار، نه تنها وجودخودشان را متلاشی می­ کنند بلکه، یک جامعه و کشوری را منهدم می­ سازند.  شاید به همان اندازه که تربیت کودک برایمان مهم است به آموزش مسایل جنسی به کودکان نیز، اهمیت می دادیم.
 • 1 درس

  سمینار تربیت کوانتومی

  هر تغییری در رفتار و افکار ما که امروز اتفاق بیافتد مانند آینه ای در رفتار و افکار فرزندانمان منعکس می گردد. حال اگر در هر نسل، والدین با آگاهی، رفتارهای دوست نداشتنی خودشان را اصلاح کرده و ژن های نا سالم رفتاری خود را خاموش کنند، نسل های بعدی در یک جهش کوانتومی، صاحب ژن های رفتاری سالم خواهند بود.
 • 1 درس

  کودک موفق – سمینار آموزشی

  اگر پدر یا مادر هستید. اگر مربی مهدکودک یا پرستار کودک هستید. اگر معلم پیش دبستان و یا دبستان هستید. و یا اگر به هر شکلی، با کودک زندگی می کنید و روی تربیت و پرورش استعدادهای او تاثیرگذار هستید و سئوالات فوق، سئوال شما هم هست، مطالب این سمینار به شما کمک می کند تا بتوانید به شیوه ای نوین با  موضوع موفقیت کودک، آشنا شوید.

دلیل بازپرداخت