دوره‌ها

 • 51 درس‌ها

  تربیت جنسی کودک و نوجوان – دوره جامع رازهایی که باید گفت

  یکی از باورهای غلط برخی از والدین که باعث مقاومت آنها در برابر آموزش در حوزه تربیت و مراقبت جنسی فرزندشان می شود این است که گمان می کنند فرزند آنها کاملا در امنیت به سر می برد و چون با هیج غریبه ای در ارتباط نیست، پس خطری او را تهدید نمی کند!!! اما...
 • 17 درس‌ها

  تربیت کودک – دوره جامع تربیت کوانتومی (پیشرفته)

  دانش پژوه عزیز، به شما تبریک می گوییم که دوره مقدماتی را با موفقیت به پایان رساندید. لطفا توجه داشته باشید، برای دریافت مدرک بین المللی MPT بعد از گذراندن آخرین جلسه و پاسخ به سوالات آن، فرم پیوست را مطابق با اطلاعات گذرنامه خود تکمیل نمایید. زیرا گواهی مطابق با اطلاعات ارسالی شما صادر می گردد و امکان اصلاح پس از صدور گواهینامه مقدور نیست. از زمان ارسال درخواست بین 2 تا 3 ماه زمان برای صدور گواهی بین المللی لازم است.
 • 68 درس‌ها

  تربیت کودک – دوره جامع تربیت کوانتومی(مقدماتی)

  هر انسانی ، نیازمند داشتن عزت نفس، خود انگاره مثبت و احساس خوب نسبت به خود است و اینکه چگونه چالش های زندگیش را با آگاهی پشت سر بگذارد و رابطه سالم و درست با دیگران برقرار کند و کلی سرمایه های روانی دیگر که اگر در کودکی به دست نیاورده باشد در بزرگسالی به دست آوردنش اگر غیر ممکن نباشد، بسیار سخت و نیازمند صرف وقت و بودجه کلان است .
 • 14 درس‌ها

  تربیت کودک (دوره جامع تربیت کوانتومی، مقدماتی و پیشرفته)

  هر انسانی ، نیازمند داشتن عزت نفس، خود انگاره مثبت و احساس خوب نسبت به خود است و اینکه چگونه چالش های زندگیش را با آگاهی پشت سر بگذارد و رابطه سالم و درست با دیگران برقرار کند و کلی سرمایه های روانی دیگر که اگر در کودکی به دست نیاورده باشد در بزرگسالی به دست آوردنش اگر غیر ممکن نباشد، بسیار سخت و نیازمند صرف وقت و بودجه کلان است . * توجه * دانش پژوهان گرامی توجه داشته باشید که آزمون های هر جلسه در انتهای همان جلسه قرار داده شده است و نیازی به تماس با پشتیبانی برای دریافت آزمون ها نمی باشد. لطفا توجه داشته باشید، برای دریافت مدرک بین المللی MPT بعد از گذراندن آخرین جلسه و پاسخ به سوالات آن، فرم پیوست را مطابق با اطلاعات گذرنامه خود تکمیل نمایید. زیرا گواهی مطابق با اطلاعات ارسالی شما صادر می گردد و امکان اصلاح پس از صدور گواهینامه مقدور نیست. از زمان ارسال درخواست بین 2 تا 3 ماه زمان برای صدور گواهی بین المللی لازم است.
 • 11 درس‌ها

  تولد تا دوسالگی – دوره جامع دوسال طلایی

  ۲ سال طلایی کودک که از زمان تولد تا دو سالگی می باشد، علی رغم تصور بسیاری از والدین که گمان می کنند کودکشان در این سال ها چیزی نمی فهمد و هر آنچه ببیند و بشنود را فراموش می کند، دو سال مهم در شکل گیری دلبستگی، عزت نفس و اعتماد به نفس و ایجاد خودانگاره مثبت یا منفی در او می باشد که پایه های اصلی رفتار هر انسانی در دوران کودکی، نوجوانی و بزرگسالی است.

دلیل بازپرداخت